Bez bebek dizisi jenerik müziği dinle ve izle

Bez bebek dizisi jenerik müziği dinle ve izle

Çocukların sevgilisi “Bez bebek”.. Bez bebek dizisinin jenerik müziğini sevenler için dizinin jenerik müziğini klip eşliğinde dinletiyoruz. Umarız Bez bebek tutkunları beğenirler..

Bu içerik bez bebek dinle, bez bebek şarkısı dinle, bez bebek jenerik müziği dinle, bezbebekşarkıları, morfis şarkısı, bez bebek müziği dinle, bez bebek dizi müziği dinle, bez bebek izle, bez bebeğin şarkısını dinle, bez bebek şarkıları dinle, bez bebek jenerik müziği, bezbebekşarkısı konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 06 Eyl 2008 Okunma: 8.850
Benzer yazılar


7 yorum

 1. burcu

  bu sarkı nın mp3 ünü nasıl bulcam ya cok seviyom ya

 2. derya

  ya bu şarkı güzelde nedense bir türlü açılmadı yaaaaa

 3. elif

  sevgili bez bebek oyuncuları ben ve kardeşim size hayranız sizi çok seviyoruz

 4. Merve

  Ben nanayı çok seviyorum. Onun hayranıyım

 5. kübra

  ben bez bebek dizisini çok seviyorum. vede nananın hayranıyım.

 6. -----

  ben bez bebek filmini çok seviyorum. umuyorum ki hiç ama hiç bitmez.çünki hem çocuk hemde büyükler için mükemmel bir dizi. yetişkinler bu filimi çok seviyor.özellikle jokerin ah kulina şarkısı,hakanın nanaya birtürlü açılaması bunların herbiri çok güzel.ve herkez nana olmak istiyor.ve bazı erkeklerde joker olmak istiyor. bütün bezbebek sevenleri adına umuyorum ki bez bebek bitmez.hem de simge ve kızı özge nanayı göndermek için ellerinden geleni yapıyor.hakanda nana yı seviyor ama onabir türlü açılamıyor. bence sonu mutlu son ile bitecek. zaten bütün filimlede hep mutlu sonla biter.ve tekrar söylemeliyim ki umarım hiç bitmez.

 7. fatoş

  bence hakanla nana birbirine çok yakışıyor ama simgede güzel

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.