Cinsel gücü artıran bitkiler: İbrahim Saraçoğlu cinsel gücü artıran yiyecekler

Cinsel gücü artıran bitkiler: İbrahim Saraçoğlu cinsel gücü artıran yiyecekler

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu cinsel gücü artıran bitkiler ve yiyecekler hakkında müthiş öneriler. Cinsel isteksizlik nasıl giderilir? Cinsel güç nasıl artar? İktidarsızlık için şifalı bitkiler nelerdir?

Yulaf ezmesi: Soğuk kış günlerinde sofraların vazgeçilmezlerinden olması gereken yulaf ezmesi, özelliklerde kadınların cinsel isteksizliklerini giderdiğini belirtmek gerekir. Kadınlardaki hormonsal dengesizliklerin önüne geçmek ve adet döneminde yaşanan problemleri gidermek için yulaf ezmesini tercih etmelisiniz. Yulaf ezmesini süt, antep fıstığı, ceviz, fındık gibi besinlerle birlikte tüketirseniz vücut direncinizin de arttığını göreceksiniz.

Ay çekirdeği: Onu yerken vaktin nasıl geçtiğini anlamak bir hayli zordur. Ay çekirdeği tüketildiğinde cinsel arzular, sivilceler ve kilolar arasında doğru bir orantı olduğu görülür ve hepsinde bir artış olması beklenir.

Havuç: Canlılar arasında çok ve sık olarak üreyebilen türler mevcuttur. Bunlardan biri de havuçla özdeşleşmiş olan tavşanlardır. Tavşanların kıskanılacak derecede olan üreme sistemlerinin sırrı ise havuçta gizlidir. Havuç, cinsel hormonların aktif olmasını sağlayan bileşenler içeriyor. Bu nedenle havucu doğal bir viagra olarak tanımlayıp, tüketilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Antep fıstığı: İnce ve sert kabuklara sahip olan bu yağlı yemiş tüketildiğinde protein ve E vitamini alımının yanı sıra cinsel arzunun uyarılması sağlanmış olur.


Cinsel gücü artıran yiyecekler: Baharatlar ve sebzeler

Cinsel isteği arttıran baharatlar arasında kırmızı ve yeşil renkteki acı biberler ve karabiber başta geliyor.

Zencefil: Bir baharat olarak kullanılan zencefil, vücudun uyarılmasını sağlar ve insan kendini daha güçlü hisseder. Kurabiye gibi tatlıların veya salep gibi içeceklerin üstüne serpilerek tüketilebilir.

Sarımsak: Çiğ olarak tüketildiğinde daha çok etkili olan fakat kokusu nedeniyle pek sık tercih edilmeyen sarımsak tüm hormonların aktif olmasına sağlamaktadır.

Maydanoz: Erkeklerin cinsel gücünü arttırdığı kanıtlanmış olan maydanoz, vücudun yorgunluğunu da alıyor.

Nane ve kekik: Kekik ve nane tüketen kadınların cinsel hormonlarının daha düzenli olarak çalıştığı ve kendilerini güçlü hissettikleri gözlemlenmiştir.

Roka: Bahçelerde sebze olarak yetiştirilen bu bitkinin yapraklarını salata gibi yiyerek veya salatalarınıza ilave ederek cinsel gücünüzün artmasını sağlayabilirsiniz.

Kereviz: Kök ve yaprakları sebze olarak tüketilebilen kereviz vücuttaki iç salgı bezlerinin çalışmasına yardımcı olur ve iktidarsızlığın da önüne geçer.

Vanilya: Tatlılara güzel koku vermek için kullanılan vanilya, fiziksel ve psikolojik açıdan insanı kuvvetlendirir ve aynı zamanda cinsel gücün artmasını sağlar.

Kimyon, hardal ve kişniş: Vücuttaki tüm hormonları aktif hale getiren ve sinir sistemini kuvvetlendiren bu üçlü aynı zamanda erkeklerde cinsel gücün artmasına yardımcı olur. Yemek yedikten sonra yarım tatlı kaşığı kadar kişniş, bir bardak sıcak su ile karıştırıldıktan sonra içilebilir. Bunun dışında bazı yemeklere kimyon ve hardal ilave edilebilir.

Nazar otu: Nazar otunun tohumlarına üzerlik tohumu denmektedir. Bala karıştırılarak veya su ile içilen 1-2 gram kadar ezilmiş üzerlik tohumu sayesinde cinsel güç artar ve hamilelik kolaylaşır.

Kuşdili: Diğer bir ismi biberiye olan bu bitki sayesinde vücudunuzdaki tüm salgı bezlerinin düzenli olarak çalışması sağlanır. Ayrıca cinsel iktidarsızlığa karşı kullanılması tavsiye edilir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu cinsel güç, ibrahim saraçoğlu cinsel isteksizlik, ibrahim saraçoğlu kadınlarda cinsel isteksizlik, ibrahim saraçoğlu cinsel gücü artıran bitkiler, ibrahim saraçoğlu cinsel gücü artırıcı kür, ibrahim saraçoğlu erkeklerde cinsel isteksizlik, ibrahim saraçoğlu cinsellik, ibrahim saraçoğlu cinsel gücü artırma, ibrahim saraçoğlu erkekte cinsel isteksizlik, kecibuynuzu behmezi cinsel gucu artirir ibrahim saracoglu, cinsel gücü artıran bitkiler saraçoğlu, İbrahim saraçoğlu cinsel soğukluğu bitki çayları, şifalı bitkiler cinsel güçü artıran sert leşme konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 16 Ağu 2010 Okunma: 11.766
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.