Diş beyazlatma kalemi nedir? Nasıl kullanılır?

Diş beyazlatma kalemi nedir? Nasıl kullanılır?

Bilindiği üzere evde diş beyazlatmak için piyasada çeşitli ürünler mevcut. Bunlardan en çok dikkat çekenleri ise kimyasal bir jel içerip  dişlere takılan ürün ile diş beyazlatma kalemi. Diş beyazlatma kalemi diş hekimine gitmeden ve daha uygun bir fiyata dişlerinizi beyazlatma imkanı sunmakta. Bu kalemle beyazlatılan dişler yaklaşık olarak 1 yıl süresince dişlerinizin beyaz kalmasını sağlıyor.


Dişlerinizin doğal rengini yitirdiği durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz diş beyazlatma kalemi dişleri beyazlatmanın yanı sıra dişlerdeki tartarları da temizliyor. Evde uygulanan diğer beyazlatma yöntemlerinden daha pratik ve iş yeri dahil dilediğiniz hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilmesi de kalemin avantajlarından bazıları.

Kullanımı kolay sonuçları profesyonel diş beyazlatma kalemi özellikle çay, kahve ve sigara gibi çeşitli nedenlerle sararan dişler için öneriliyor. Çantanızda hatta cebinizde dahi taşıyabileceğiniz bir boyuta sahip diş beyazlatma kalemi dişlerde bulunan lekeleri de etkili bir biçimde temizliyor.

Ürünün dört hafta süreyle günde 1 kez olmak üzere özellikle ilk 3 gün ara vermeden düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Dişlerin üzerine ince bir tabaka halinde sürülmesi gereken jelin kuruması için 60 saniye bekliyorsunuz. Bu uygulamayı yaparken de dişlerinizin kuru olmasına özen gösteriyorsunuz.

Daha ilk kullanımdan itibaren beyazlatma etkisini gösteren diş beyazlatma kalemi ile artık daha özgür gülüşlere sahip olabilirsiniz. Kaplama, takma dişler ve dolgular üzerinde önerilmeyen jeli hamile ve emziren kadınlarında kullanmaması gerekiyor.

Bu içerik diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır, diş beyazlatma kalemi konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 10 Oca 2011 Okunma: 2.453
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.