Doktor Gürkan Kubilay muayene ücreti tarifesi ve muayene şartları

Doktor Gürkan Kubilay muayene ücreti tarifesi ve muayene şartları

Doktor Gürkan Kubilay muayene ücreti tarifesi ve muayene şartları hakkında bilgiler.. Dr. Gürkan Kubilay muayene ücreti ne kadar, kaç kilo zayıflarım? Kliniğe gitmeden Doktor Gürkan Kubilay tarafından muayene olabilir miyim?


Doktor Gürkan Kubilay muayene ücreti tarifesi

Dr. Gürkan Kubilay muayene ücreti ilk seans için 750 TL’dir. Bu ücret kan tahlillerinize, 2 aylık tedavinize ve Doktor Bey’le yüz yüze görüşmeniz içindir. İkinci aydan sonra her 2 iki seans için 400 TL ödemeniz gerekiyor.

Muayeneye gelemeyecek olanlar için ücret 400 TL’dir. Fakat bu yolu seçecek kişilerin mail yoluyla önden, yandan çekilmiş fotoğraflarını ve kan tahlili yollamaları gerekmektedir. Uygulamanız gereken diyet programı ve öneriler size mail yoluyla yollanacaktır.

Doktor Bey’in size sunacağı tedavi karşısında %4 veya %6 arası bir kilo kaybı yaşayacaksınız.

Bu içerik gürkan kubilay muayene ücreti, dr gürkan kubilay muayene ücreti, kubilay gürkan muayene ücreti, ender saraç muayene ücreti, gürkan kubilay ücret, gürkan kubilay ücretleri, gürkan kubilay fiyat, gürkan kubilay, dr gürkan kubilay kimdir, doktor gürkan kubilay muayene ücreti, dr gürkan kubilay muayene fiyatı, gürkan kubilay muayene adresi, dr gürkan kubilay muayene ücretleri, dr kubilay gürkan muayene ücreti, gürkan kubilay seans ücreti, Gürkan kubilayın muayene uçreti, dr gurkan kubilay twitter, gürkan kubilay muayene ücretleri, dr gürkan kubilay iletişim, gürkan kubilay twitter konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 15 Nis 2009 Okunma: 23.497
Benzer yazılar


10 yorum

 1. Anonim

  bu ne anam biraz az kazansan olmuyomu benim eşim 18 saat çalışıyo bukadar alıyo bu ne adaletsizliksiz zenginleri zayıflatın

 2. çilem

  parası olmayanların zayıflama hakkıda yok

 3. çaresiz

  aç gözlü yamyamlar insanları sömürmeye utanmıyormusunuz çare arıyo millet sizin yaptığını işe bakın

 4. kezi

  kadeşim insaf biraz az değil mi miktar bu para sizi doyurmaz aç gözlüler sizden gelecek yardım allahtan gelsin

 5. izem

  parayı veren düdüğü çalıyo herzamanki gibi

 6. berfin

  e öle biraz pahalı ama ne yapalım mecbur olunca gerçekten zayıflayabiliyosak ve geri almicaksak helal olsun

 7. çare arayan

  hem doktorum programından hemde spor programlarından hemde maaşınızdan aldığınızpara doyurmuyormu insaf biraz mademki gelin zayıfltalım diyorsunuz bu uçuk fiyatlarda ne oluyor insaf biraz bu kadar maaş alıyo millet zaten unutmayın burası türkiye amerika değilki millet okadar parayı nereden bulsun ayıp vallaa

 8. sudenaz

  valla yorumların hepsi doğru.bu ne yaaa bu kadar muayne ücretimi olur? doğrudur çok çalışıyorsunuz kendi açınızdan hakkınız ama keşke biz de o parayı verebilecek kadar kazanabilsek.yani yardımlarınız bize değil her zamanki gibi zengilere olacak.parasızlar her zaman ki gibi sürünelim .geçmiş olsun

 9. Anonim

  kötü yollarla millet para kazanmıyor insan biraz anlayışlı olur biraz uygun olur muayene bune yaa

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.