Gerçek doğum görüntüleri

Gerçek doğum görüntüleri

Gerçek doğum görüntüleri videosu.. Eğer hamile olup çoğuğunuzu nasıl doğuracağınızı merak ediyorsanız buradaki doğum görüntüleri size fikir verecektir. Ayrıca sitemizdeki diğer doğum videolarına gözatmayı lütfen unutmayın.

Bu içerik klinikte doğum yapan siyah kadın, gerçek doğum videoları, zenci doğumu, afrikalı kadınların doğumu, zenci doğum, siyah kadının doğumu, zencilerin doğumu, siyahi kadının doğumu, doğum yapan afrikalılar, doğum görüntüleri, dogum nasıl yapılır gerçek görüntüleri, türk kadının doğum görüntüleri, doğum yapan kadın görüntüsü, dogum görüntleri konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 05 Şub 2009 Okunma: 14.484
Benzer yazılar


4 yorum

 1. ayşe

  super doğum. insan eli değen diğer doğumlar çok daha zor olmasına karşın bu doğum hem kolay hemde sağlıklı, çocuğun sakatlanma riski sıfır.

 2. Anonim

  insan bi temizlenir de çıkar güzel bi duygu ama miğde bulandırıcı…

 3. şengül

  şaşırdım ne kadar kolay oldu demek normal doğum pozisyonu bu olmalı önce seyrettiğim doğumlarla alakası yok

 4. şifa

  ne anlam taşıyor anlamıyorum burda gösterilen son safası sancı kısmı önemli olan insan ölümlerden dönüyor sancı çekerken

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.