Twitter hesap açma: Twitter nasıl üye olunur, hesap nasıl açılır?

Twitter hesap açma: Twitter nasıl üye olunur, hesap nasıl açılır?

Twitter hesap açma nasıl yapılır? Twitter nasıl üye olunur? Twitter üyeliği için hesap açma adımlarını bu yazımızdan ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.


Twitter hesap açma: Twitter üye olmak ve hesap açmak nasıl yapılır?

İlk olarak internet tarayıcınızı açın ve twitter.com adresine gidin. Ekranın hemen ortasında “Get Started-Join!” butonunu göreceksiniz. Ama durun, hemen tıklamayın. Sağ üstte kırmızı renkli “Watch a video!” butonunu seçin. Açılan videoda altyazı seçenekleri arasında Türkçe’yi seçin ve izleyin. Bu ön keşfi de tamamladıysanız artık üyelik aşamalarına geçebiliriz.

Twitter hesap açma

Twitter hesap açma

Get Started-Join! butonuna tıklayarak açtığınız ekranda 5 satırlık kısa bir form göreceksiniz. Buraya sırayla adınız, Twitter’da kullanmak istediğiniz kullanıcı adınız (genelde hemen herkes gerçek adını tercih ediyor), şifreniz ve sizi biri takip listesine eklediğinde bilgilenebilmeniz için e-posta adresinizi yazıyorsunuz. Alttaki çerçeve içerisindeki iki kelimeyi de son satıra yazıp “Create my account” butonuna tıkladığınızda işlem tamam demektir.

Kaynak: shiftdelete.net

Bu içerik twitter hesabı aç, twitter hesap açma, twitter aç, twitter hesap aç, twitter hesabı nasıl açılır, twitter hesabı açma, twitter hesabı açmak istiyorum, twitter hesabı al, twitter adresi al, twitter nasıl üye olunur, twitter hesabı oluştur, twitter üyelik, twitter hesabı açmak, twitter yeni hesap aç, twitter HESAP AL, twitter hesap olustur, yeni twitter hesabı aç, twitter adresi alma, twitter adresi aç, twitter nasıl açılır konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 14 Nis 2009 Okunma: 49.294
Benzer yazılar


5 yorum

 1. ergün

  ulaşımın yeni adresi

 2. battal

  twitter da hesap  açmayı denedim fakat başarılı olup olmadığımı bilemiyorum.Bu twitter bence çok güzel bir olay  herkes kendi düşüncelerini aktarabiliyor.

 3. meryem

  ben twitter açamıyorum iyibişey biliyorum bilen varsa yardım etsin

 4. naty

  twitterda en güzeli düşüncelerini açıkça söylemek…

 5. berlinden gelen

  bencede twitter çok güzel istediğin gibi şeyler yazabiliyorsun

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.